Sprawy
frankowe

Experience matters

Pomoc prawna w zakresie obrony kredytobiorców CHF

Kancelaria oferuje pomoc prawną w zakresie obrony interesów kredytobiorców w sporach z bankami na gruncie umów kredytu hipotecznego we frankach szwajcarskich.

Oferujemy Państwu kompleksowe wsparcie prawne, począwszy od wstępnego etapu sprawy polegającego na analizie treści zawartej umowy i przedstawieniu możliwych rozwiązań, a także obliczeń, które obrazują korzyści możliwe do osiągnięcia w przypadku pomyślnego zakończenia sporu, aż do sporządzenia pozwu sądowego.

Zapraszamy do współpracy

Współpraca z Kancelarią każdorazowo jest prowadzona w oparciu o zawartą umowę, w treści której ustalane są również indywidualnie warunki współpracy.

Doświadczenie

Reprezentujemy kredytobiorców w sporach sądowych na gruncie kredytów frankowych, posiadając w tym zakresie bogate doświadczenie – obecnie kilkadziesiąt sporów sądowych, w których w imieniu naszych klientów dochodzimy ustalenia nieważności umowy kredytowej lub tzw. odfrankowienia umowy, doprowadzając dotąd do szeregu korzystnych rozstrzygnięć.

OTRZYMAJ POMOC TERAZ

Zespół prawników

W Kancelarii utworzyliśmy zespół prawników wyspecjalizowanych w prawie bankowym i obsłudze procesów sądowych dotyczący umów kredytowych, co gwarantuje indywidualne podejście do każdej sprawy i umożliwia bieżące śledzenie stale rozwijającej się linii orzeczniczej sądów polskich oraz Trybunału Sprawiedliwości UE.

OTRZYMAJ POMOC TERAZ

Mediacje

Proponujemy czynne wsparcie w postępowaniach mediacyjnych, w tym przed Komisją Nadzoru Finansowego.

OTRZYMAJ POMOC TERAZ

Uzyskaj pomoc od wykwalifikowanego prawnika

KONSULTACJA TELEFONICZNA

Tel. 662 005 262

Przewiń do góry