Referencje

Experience matters

Zaufali nam przedsiębiorcy oraz Klienci indywidualni

Kancelaria Adwokacka prowadzi obsługę prawną kilkudziesięciu podmiotów gospodarczych na zasadach stałego zlecenia.

Zapraszam do współpracy. Mecenas Sebastian Drzazga
Wśród podmiotów które powierzyły Kancelarii obsługę prawną są m.in.:

Dlaczego warto skorzystać z usług KDP Adwokaci?

Adwokacka Spółka Partnerska to odpowiedź na potrzeby Klientów Kancelarii, którzy z jednej strony oczekują współpracy z wybranym adwokatem, ale jednocześnie zdają sobie sprawę z tego, że podejście zespołowe pozwala na kompleksowe załatwienie przedstawionej kwestii prawnej.

Wysoka jakość usług prawnych

Pomoc prawna świadczona jest z zachowaniem najwyższych standardów zawodowej staranności, dzięki posiadanej wiedzy, doświadczeniu oraz pasji i zaangażowaniu.

Zaangażowany zespół fachowców

Zespół Kancelarii stanowią adwokaci, aplikanci adwokaccy, zespół asystentów, gwarantujący najwyższy poziom obsługi.

Tysiące zadowolonych Klientów

Kancelaria Adwokacka prowadzi obsługę prawną kilkudziesięciu podmiotów gospodarczych na zasadach stałego zlecenia. Posiadamy również najlepsze opinie od Klientów indywidualnych.

Bogate doświadczenie

Adwokaci tworzący KDP – Adwokacką Spółkę Partnerską, działają na rynku usług prawnych od kilkunastu lat. Doświadczenie w prowadzeniu obsługi prawnej jest niewątpliwym atutem Kancelarii.

Adwokat Rybnik – opinie

„Kancelaria pracuje bez zastrzeżeń. Jeżeli chodzi o komunikację, fachowość i rzetelność co tyczy się terminowości w odpisywaniu na pisma procesowe i wszelką korespondencję. Fachowe jest doradztwo prawne i generalnie całość. W czasie blisko dwuletniej współpracy nie wyobrażam sobie innej Kancelarii i zmiany adwokata. Z całą pewnością i sumieniem mogę polecić usługi tej Kancelarii.”

Pani Aleksandra

„Kancelaria, którą można polecić. Mecenas uprzejmy, szczery, świetny, niezawodny fachowiec, zawsze terminowy i solidny. Uzyskałam profesjonalną pomoc za którą bardzo dziękuję.”

Pani Aldona

„Wyrażenie opinii o pracy Kancelarii, dla klientki, która boryka się z wyjątkowo trudną sytuacją, jest bardzo oczywiste. Po prostu jestem bardzo zadowolona z pracy jaką Kancelaria wykonuje w mojej sprawie, więc terminowość, fachowość i solidność oceniam na 5. Wspomnę jeszcze dwie bardzo ważne dla klienta sprawy, nie podlegające ocenie, które określają Kancelarię, a mianowicie- uczciwość i bezinteresowne zaangażowanie.
Dziękując za współpracę, pozdrawiam cały zespół Kancelarii.”

Pani Barbara

„Usługi prawne, które Kancelaria Adwokacka Pana Mecenasa Sebastiana Drzazgi świadczy na moją rzecz od 2009 r. są na bardzo wysokim poziomie, o czym przesądzają pomyślne dla mnie rozstrzygnięcia w sprawach sądowych. Udzielając pełnomocnictwa Panu Mecenasowi i powierzając swoje sprawy rodzinne liczyłam na pełny profesjonalizm. Przejęcie rozpoczętej i idącej w odwrotnym kierunku sprawy o separację z orzeczeniem o winie i przyznanie całkowitej władzy rodzicielskiej było wielkim wyzwaniem, a jednak zakończyło się, mimo powagi sytuacji, pełnym sukcesem. Bardzo dużym sukcesem jest zmiana na moją korzyść postanowienia sądu w sprawie o podział majątku po wniesieniu apelacji. Ceniąc sobie realne i solidne podejście do sprawy, zaangażowanie oraz skuteczność w działaniu mogłam powierzyć Panu Mecenasowi również sprawę rozwodową. Ta nieoceniona pomoc jest powodem tego, że jestem bardzo zadowolona z obsługi prawnej świadczonej przez Pana Mecenasa i jego Kancelarię.”

Pani Ewelina

Uzyskaj pomoc od wykwalifikowanego prawnika

KONSULTACJA TELEFONICZNA

Tel. 662 005 262

Przewiń do góry